Mont Blan

Досконалість у кожній деталі

Панорамне скління

У кожній боковій квартирі комплексу встановлені панорамні вікна, які візуально розширюють простір та забезпечують приємне природне освітлення. Завдяки правильній технології та якісним матеріалам скляна конструкція характеризується високою механічною міцністю, чудово утримує тепло та захистить вас від будь-якого вуличного шуму.

Вентильований медіа-фасад

В Mont Blan вдало реалізована технологія вентильованого фасаду, що за рахунок хорошої теплоізоляції дозволить вам заощаджувати значні кошти на опаленні. Така конструкція вирізняється довгим строком служби та стійкістю до різноманітних атмосферних змін. Медіаскладова фасаду – великий led-екран, транслюючий актуальну зовнішню рекламу, – чудово вписується в загальну картину сучасного комплексу європейського рівня.

Відкриті тераси

Що може бути краще власної відкритої тераси з шикарним видом на місто? Це ідеальна локація для смачного сніданку, затишної вечері у колі близьких або кави на свіжому повітрі після важкого дня. Ви можете декорувати простір за власним смаком. Тераса перетворює вашу оселю в максимально комфортне та атмосферне місце для проживання.

Вид з вашої квартири